• Adres:1537. Sok. No:11 Ostim / ANKARA

Stadyum & Açık Alan Isıtma Sistemleri

Stadyum ve (Cafe - Restaurant – Kış Bahçesi - Düğün Bahçesi vb. gibi kullanılan) Açık Mekanlar’ da genel olarak; duvar, tavan, kapı vb. gibi yapı elemanları söz konusu olmadığından, bu mekanlarda; “izolasyon”, “hava değişimi”, termostat sıcaklığı gibi kavramlardan ziyade “hissedilir sıcaklık” ve “ısıl yoğunluk” gibi kavramlar ön plana çıkmaktadır.  

Bu tip spesifik projelerde, her proje özel olarak değerlendirilmeli, belirlenen ihtiyaçlara ve mekanın niteliğine göre özel olarak çalışılmalıdır. Bu tip projeler; yüksek ilk yatırım ve enerji maliyetleri gerektirebileceğinden, genel kanaatlerle ve kulaktan dolma bilgilerle değil, tekniğe ve tecrübeye dayanılarak hazırlanmalıdır. 

Stadyum ve açık alanlarda sistemlerin “asma yüksekliği” ve ihtiyaç duyulan “ısıl yoğunluk” gibi parametreler dikkate alınmalıdır. Açık bahçe ve kış bahçesi şeklinde dizayn edilen mekanlarda ise radyant özellikli sistemler (borulu radyant ısıtıcılar, seramik plakalı ve açık alevli radyant ısıtıcılar) ile çözüme ulaşmak teknik açıdan en doğru yaklaşımdır. 

Sistemlerimiz opsiyonel olarak; “uzaktan kumanda modülleri”, “özel tasarlanmış sıcaklık ve ışınım algılama sensörleri”, “programlanabilir ve şifrelenebilir otomasyon panoları”, “bilgisayar ve scada uyumlu panolar” gibi ekipman ve aksesuarlar ile desteklenerek ihtiyaçların tam olarak karşılanması hedeflenmektedir.

Farklı durumlar, ihtiyaç ve talepler için farklı çözümler geliştirmek elbette mümkündür.

AYSAN ISI SİSTEMLERİ olarak sizlere sunduğumuz “ücretsiz keşif ve teklif” imkanı ile en doğru çözüme en uygun maliyetle (ULAŞIN). 

Hotline
0312 395 02 02