• Adres:1537. Sok. No:11 Ostim / ANKARA

 • Slider

 • Slider1

 • Slider2

 • Slider3

 • Slider4

 • Slider5

 • Slider6

Neden Biz?

AR-GE

Ürünlerimiz uzun bir AR-GE sürecinde projelendirildikten ve saha testleri tamamlandıktan sonra kullanıcının hizmetine sunulmaktadır.

TASARIM

Ürünlerimiz yüksek güvenlik, verimlilik, kullanım kolaylığı, kalite, uzun ömürlü kullanım ve ekonomik kazanım gibi birçok standarttan geçer not aldıktan sonra üretim sürecine geçer

KALİTE

Temin edilen hammaddeden, montaj hatlarına; ürün tasarımından teslimata kadar bütün bir üretim sürecimiz kalite standartlarımıza uygun olarak, kılı kırk yarar bir hassasiyette kontrol altında tutulmakta ve yönetilmektedir.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Tam zamanında yaptığımız teslimatlarla başlayan satış sonrası hizmetlerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz olarak devam etmektedir.

GARANTİ & SERVİS

7 gün 24 saat boyunca uzman ve teknik donanımlı ekibimizle bakım ve servis hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin her yerinde düzenli bakım ve teknik servis hizmetlerimiz kesintisiz olarak verilmektedir

EĞİTİM

Bu önceliklerin yanı sıra satış sonrasında sistemi kullanacak ekip için yoğun ve detaylı bir eğitim programımız mevcuttur.
0+

Proje

0+

Müşteri

0%

Memnuniyet

Hakkımızda

AYSAN ISI; Endüstriyel Isıtma & Doğalgaz & Mekanik Tesisat alanındaki 15 yıllık tecrübesini, yola çıkmanın heyecanı ve hedeflerini gerçekleştirme noktasındaki iradesiyle harmanlayan bir kuruluştur.

Daha Fazla..
$sonuchak[0]['adi']

Hizmetlerimiz

Videolar

Sıkça Sorulan Sorular

 • DOĞALGAZ TEHLİKELİ Mİ?
  Doğalgaz zehirli bir gaz değildir.Yanmanın kaynağı ne olursa olsun kömür, fuel-oil, motorin, doğalgaz oksijen ile yanmaları sonucu CO2 (Karbondioksit) açığa çıkarır. Fakat insanların ölümüne yol açan gaz CO2 değildir. Yanma için ortamdan alınan oksijenin yetersiz olması sonucu CO (Karbon monoksit) açığa çıkar ki ölümlerin sebebi bu gazdır.
 • Bakım ve Servis Hizmeti Veriyor Musunuz?
  7 gün 24 saat boyunca uzman ve teknik donanımlı ekibimizle bakım ve servis hizmeti vermekteyiz.
 • Kaskad Sistemi Nedir?
  Kaskad sistemi; sitelerde veya çok katlı binalarda kullanılan merkezi ısıtma sistemidir. Tek döşeme yoğuşmalı kazan sistemine alternatif bir sistemdir. Birden fazla yoğuşmalı kombi, kontrol modülü aracılığı ile birbirine bağlanarak çalışması sağlanan bir sistemdir. Tek döşemeli yoğuşmalı kazan sistemine göre daha ekonomik bir sistemdir.

Bloglarımız

Fabrika Sistemleri

Fabrika Sistemleri

Fabrikaların geniş olan alanlarının ideal ısı seviyelerini koruyabilmesi için gerekli bir halde olan fabrika ısıtma sistemlerimizi sizlerin hizmetinize sunmaktayız.
Doğalgaz Altyapı Sistemleri

Doğalgaz Altyapı Sistemleri

Doğalgaz renksiz, kokusuz, yüksek kalorili bir gaz yakıttır. Yandığında kül, karbonmonoksit ve kükürt bileşikleri oluşturmaz ve çevrede asit yağmuruna sebep olmaz, bu nedenle temiz bir yakıttır.
Isıtma Sistemleri

Isıtma Sistemleri

Günümüzde teknoloji geliştikçe ısınma sistemleri için alternatifler de arttı. Farklı yakıt türleri ile çalışan birbirine benzer ya da bazen birbirinden farklı birçok ısınma sistemi çeşidi bulunmakta.

Markalarımız

Hotline
0312 395 02 02