• Adres:1537. Sok. No:11 Ostim / ANKARA

Mağaza & Showroom Isıtma Sistemleri

Mağaza & Showroom olarak kullanılan mekanlar tamamen kapalı ve izoleli yapılar olabildiği gibi, kısmen kapalı ve izolasyonu zayıf mekanlar da olabilmektedir. 

Bu binalar tamamen kapalı ve izoleli dizayn edilmiş olsa bile müşteri ve personel sirkülasyonunun yoğun olduğu bu mekanlar, yüksek hava değişimine maruz kalmaktadır. Isıtılmış olan hava, sık açılan kapılardan dışarı kaçmakta ve aynı yolla soğuk hava içeri alınmaktadır.  Dolayısıyla gerek izolasyonlu gerekse izolasyonu zayıf bu tip mekanları ısıtmak yüksek kurulu güçler gerektirdiğinden bu gücü; “sıfır kayıp” la temin edebilen “sıcak hava üreteçleri” nden, “doğrudan gaz yakmalı hava perdeleri” ve tavan yüksekliği durumuna göre “radyant ısıtıcılar” dan sağlamak, genel itibariyle; gerek ilk yatırım maliyeti gerekse enerji maliyeti açısından en mantıklı çözüm olacaktır.

Sistem seçimi ve dizaynında; binanın mimari durumu, kat yüksekliği, merdiven boşlukları, mağaza & showroom içerisindeki mal/malzemenin niteliği vb. gibi özellikleri de dikkate almak gerekir.

Sistemlerimiz opsiyonel olarak; “uzaktan kumanda modülleri”, “özel tasarlanmış sıcaklık ve ışınım algılama sensörleri”, “programlanabilir ve şifrelenebilir otomasyon panoları”, “bilgisayar ve scada uyumlu panolar” gibi ekipman ve aksesuarlar ile desteklenerek ihtiyaçların tam olarak karşılanması hedeflenmektedir.

Farklı durumlar, ihtiyaç ve talepler için farklı çözümler geliştirmek elbette mümkündür.

AYSAN ISI SİSTEMLERİ olarak sizlere sunduğumuz “ücretsiz keşif ve teklif” imkanı ile en doğru çözüme en uygun maliyetle (ULAŞIN). 

 

Hotline
0312 395 02 02