• Adres:1537. Sok. No:11 Ostim / ANKARA

Spor Salonu & Tenis Kortu Isıtma Sistemleri

Spor Salonu & Tenis Kortu binaları genel olarak; yüksek tavanlı, kısmen izolasyonu zayıf, geniş dış cephelere sahip dolayısıyla ısı kaybının oldukça yüksek olduğu mekanlardır.  

Bu tip bina ve mekanlarda, mekanın genel durumu ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak; “sıcak hava üreteçleri”, “seramik plakalı radyant ısıtıcılar” ve “borulu radyant ısıtıcıların” tercih edilmesi genel olarak; ilk yatırım maliyeti ve enerji maliyeti açısından en doğru çözüm olacaktır.

Sistem seçimi ve dizaynında; binanın mimari durumu, tavan yüksekliği, kapı sayısı, kapı büyüklüğü ve açılıp-kapanma sıklığı, binanın genel yapı niteliği vb. gibi özellikleri de dikkate almak gerekir.

Sistemlerimiz opsiyonel olarak; “uzaktan kumanda modülleri”, “özel tasarlanmış sıcaklık ve ışınım algılama sensörleri”, “programlanabilir ve şifrelenebilir otomasyon panoları”, “bilgisayar ve scada uyumlu panolar” gibi ekipman ve aksesuarlar ile desteklenerek ihtiyaçların tam olarak karşılanması hedeflenmektedir.

Farklı durumlar, ihtiyaç ve talepler için farklı çözümler geliştirmek elbette mümkündür.

AYSAN ISI SİSTEMLERİ olarak sizlere sunduğumuz “ücretsiz keşif ve teklif” imkanı ile en doğru çözüme en uygun maliyetle (ULAŞIN). 

Hotline
0312 395 02 02